EXCO HAKKINDA

   ExCo marka kıvılcım çıkarmaz el aletleri tasarımı ve üretimi konusunda uzmanlaşmış 27 yıllık geçmişi olan yerli bir üreticidir. Firmamız, yerli sermaye, patentli alaşım, sertifikalı üretim ve en önemlisi hızlı materyal temini ile adından söz ettirmeyi başarmıştır.

  Ürettiğimiz el aletleri; patlayıcı ,parlayıcı ve kolay yanıcı maddelerin işlendiği,depolandığı ve taşındığı yerlerde yapılması gereken ani mekanik operasyon ve müdahalelerde patlama ,infilak ve yangınlara karşı emniyetle kullanılır,mal,can ve iş kayıplarını önler.

    Uzmanlaşmış kadromuz, profesyonel tasarımlarımız, özel alaşımlı yüksek kalitedeki ürünlerimiz, satış sonrası kusursuz müşteri hizmetleri ve teknik ekibimizle Türkiye geneli kıvılcım çıkarmaz materyal ihtiyacının %95’ini  tek başına karşılayan firmamız; kalite ve rekabet aşamasında yurtdışı muadillerinin de bir adım önüne geçerek 30’u aşkın ülkeye ihracata başlamış ve alanında marka olmayı başarmış bulunmaktadır.

   1986 yılından itibaren Kıvılcım Çıkarmaz El Aletleri üreten firmamız, 2010’lu yıllarda artan siparişler ile döküm hızını ve kalitesini arttırmak için ciddi AR-GE yatırımları yapmıştır. Bu AR-GE çalışmaları ve laboratuarları sayesinde 2013 yılına kadar yaklaşık 2000 çeşit ürün yelpazesi ile Kıvılcım Çıkarmaz El Aletleri ile Türkiye’ de patentli ve berilyumsuz tek üretici olmanın gururunu yaşamaktayız.

   Ürünlerimiz hiçbir şekilde Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından zararlı ürün grubuna alınmış Berilyum (Be) içermemektedir.

  İşletmelerin emniyeti açısından büyük önem arz eden Kıvılcım Çıkarmaz El Aletlerini, yurtdışı muadillerine göre kalite, tedarik ve  fiyat politikası açısından ciddi avantajlarla,ekstra garanti süresi, hiçbir üründe olmayan belge ve sertifikalarıyla sizlere sunmaktayız.

   Dünyada meydana gelen tüm patlamaların tetikleyicisinin kıvılcım olduğunun farkında olan firmamız, bu konunun önemini ve müfredatı anlatmak için birçok fuara katılıp, seminerler ve ücretsiz eğitimler düzenlemiştir.Önceden randevu alarak siz de teknik personelinizi uygulamalı eğitim hizmetimizden yararlandırabilirsiniz.

   Özel şirketlerin, kamu, kurum ve kuruluşların kıvılcımdan kaynaklı ciddi sorunlar ve kayıplar yaşamamaları ve bunların önüne geçip tedbir almaları konusunda ürünlerimiz ve eğitimlerimizle DEREGRUP Ailesi olarak elimizden gelen tüm desteği vermeye hazırız.

     Hiçbir maddi güç canımızdan önemli değildir.

     Güvenli dolu günler dileriz.

 

     DEREGRUP AİLESİ

 

 

 

Bu kategoriden diğerleri: GARANTİ »